کتاب شرحی بر زندگانی ام المومنین خدیجه بنت خویلد

کتاب شرحی بر زندگانی ام المومنین خدیجه بنت خویلد

, کتاب شرحی بر زندگانی ام المومنین خدیجه بنت خویلد

با لطف خداوند متعال و با همت موسسین مرکز آموزش الهیات ایران (الهیات پژوهی) کتاب زندگانی بانوی مبارک اسلام حضرت خدیجه(س) در این مرکز نوشته شد و توسط انتشارات آوای ابتکار در استان قم به چاپ رسیده و هم اکنون در اختیار مخطبان عزیز قرار گرفته است.
در این مجلد که به همت نویسندگان، سید محمد رسول محرمی و سرکار خانم دکتر زینب رحمانی تالیف یافته سعی بر این بوده تا در ابتدا ادای دینی باشد به ساحت این بانوی جلیل القدر و مظلوم اسلام تا همگان با آوازه این ملکه عربستان آشنا شوند., کتاب شرحی بر زندگانی ام المومنین خدیجه بنت خویلد

در این کتاب سعی‌مان بر این بود تا زندگانی این بانوی جلیل القدر را برای مخاطبین به تصویر بکشیم و سیری هرچند اجمالی از عشق، متانت، سخاوت و ایثار را در قالب متن به منصه‌ی ظهور رسانیم.

عشق از آنجا که خدیجه(س) برای محمد, فقط همسر نبود. او همه چیز و همه کس پیامبر شد تا مصداقی عینی باشد برای آیه سکینه و شان نزولی باشد آنجا که فرمود:

«وَمِنْ آیَاتِهِ أَنْ خَلَقَ لَکُم مِّنْ أَنفُسِکُمْ أَزْوَاجًا لِّتَسْکُنُوا إِلَیْهَا وَجَعَلَ بَیْنَکُم مَّوَدَّهً وَرَحْمَهً  إِنَّ فِی ذَلِکَ لَآیَاتٍ لِّقَوْمٍ یَتَفَکَّرُونَ.»

امید است که این کتاب مورد توجه مخاطبان عزیز قرار گیرد.

کتاب حاضر در ۳ فصل و ۱۷۴ صفحه از هم اکنون در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.

لینک خرید کتاب  از انتشارات آوای ابتکار (ابنجا)

متن خبرگزاری حوزه در مورد کتاب

متن خبرگزاری ۵۹۸ در مورد کتاب

صفحه اینیستاگرام موسسه (اینجا)

4 300x300

 

 

مرکز الهیات ایران

سایت مرکز الهیات ایران بزرگترین وبسایت در زمینه آموزش رشته های الهیات در ایران است. تمرکز اصلی این وبسایت بر روی گرایش های الهیات ( علوم قران و حدیث ، فقه و مبانی حقوق ، فلسفه و کلام و … ) بوده و در نظر دارد تا هر آنچه که دانشجویان الهیات به آن نیاز دارند را از جمله آموزش ویدئویی دروس الهیات،فایل های صوتی آموزشی الهیات، جزوات معتبر آموزشی رشته های الهیات ، پادکست های مرکز الهیات، و اخبار و فروشگاه محصولات طب سنتی اسلامی را در اختیار داوطلبان این رشته قرار دهد. در این مرکز سعی بر این است که بهترین مطالب آموزشی برای عزیزان فراهم گردد

مطالب مرتبط