خبر : آموزش تاریخ فلسفه غرب

خبر : آموزش تاریخ فلسفه غرب

, خبر : آموزش تاریخ فلسفه غرب

مرکز آموزش الهیات ایران در راستای آموزش های مجازی خود اقدام به تولید پست هایی در ارتباط با تاریخ فلسفه غرب و ذکر نکات مهم هر فیلسوف  و هر دوره کرده است.

تاریخ فلسفه غرب به دلیل تنوع و گستردگی فراوان همواره از مشکلات دانشجویان و پژوهشگران این حوزه بوده و ما درصدد شدیم تا فهم این تاریخ را برایتان آسان کنیم .

بدین منظور علاقه مندان میتوانند وارد پیج مرکز آموزش الهیات ایران (اینجا) در اینیستاگرام شده و از درسها استفاده کنند همچنین مرکز آموزش الهیات ایران در کانل تلگرامی خود نیز به ارائه این درسگفتارها پرداخته است (اینجا) 

این مطالب قالبا از درگفتار های جناب مصطفی ملکیان است و همچنین از کتاب تاریخ فلسفه غرب کاپلستون که عزیزان میاوانند درس ها را به ترتیب تاریخ پیدایش مکتاتب دنبال کنند.

با تشکر از همراهی شما عزیزان

مرکز آموزش الهیات ایران

www.elahiat.com

مرکز الهیات ایران

سایت مرکز الهیات ایران بزرگترین وبسایت در زمینه آموزش رشته های الهیات در ایران است. تمرکز اصلی این وبسایت بر روی گرایش های الهیات ( علوم قران و حدیث ، فقه و مبانی حقوق ، فلسفه و کلام و … ) بوده و در نظر دارد تا هر آنچه که دانشجویان الهیات به آن نیاز دارند را از جمله آموزش ویدئویی دروس الهیات،فایل های صوتی آموزشی الهیات، جزوات معتبر آموزشی رشته های الهیات ، پادکست های مرکز الهیات، و اخبار و فروشگاه محصولات طب سنتی اسلامی را در اختیار داوطلبان این رشته قرار دهد. در این مرکز سعی بر این است که بهترین مطالب آموزشی برای عزیزان فراهم گردد

مطالب مرتبط