آموزش های قرآنی

آموزش های قرآنی

آموزش های قرآنی

چند وقتی بود که مشغول ایده ای بودیم تا بتوانیم مردم را به خواندن قرآن، این منبع بزرگ وحیانی ترقیب کنیم. بنابر این تصمیم ما براین شد که با ساخت عکس نوشته های زیبا این مورد را ممکن کنیم.

علاقه مندان به مطالب آموزشی قرآنی میتوانند از این پس با مراجعه به صفحه شخصی ما درپیج اینستاگرام مرکز الهیات ایران علاوه بر اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعات سایت از این عکس نوشته های زیبا بهره مند شوند.

در این عکس نوشته ها سعی کردیم تا علاوه بر ایجاد گرافیک زیبا در قسمت کامنت ها به توضیحی مختصر در ارتاط با آیات و ذکر نکاتی کوتاه در رابطه با مضمون آیه مورد نظر بپردازیم و  شما را با آموزش های قرآنی آگاه سازیم.

آیات قرآنی

 

عزیزان می توانند در قسمت کامنت های عکس مربوطه نظرات خود را درج نمایند و یا اگر نکاتی پیرامون آیه مورد نظر دارن را به ما هم بگویند.

آیات قرآنی

همچنین اگر آیه ای مد نظر علاقه مندان به آیات قرآنی هست نیز میتوانید به ما اطلاع دهند تا تیم گرافیکی ما آن را بسازد.

امیدواریم قرآن در سراسر زندگیتان جاری و ساری باشد و از مطالب مرکز الهیات ایران استفاده ببرید.

در این عکس نوشته ها سعی سعی شده است تا ترجمه عربی و انگلیسی آیه مورد نظر به صورت صحیح قرار گیرد.

از اینکه ما را به دوستان خود معرفی میکنید بسیار سپاسگذاریم.

 

با تشکر

مرکز الهیات ایران

 

مرکز الهیات ایران

سایت مرکز الهیات ایران بزرگترین وبسایت در زمینه آموزش رشته های الهیات در ایران است. تمرکز اصلی این وبسایت بر روی گرایش های الهیات ( علوم قران و حدیث ، فقه و مبانی حقوق ، فلسفه و کلام و … ) بوده و در نظر دارد تا هر آنچه که دانشجویان الهیات به آن نیاز دارند را از جمله آموزش ویدئویی دروس الهیات،فایل های صوتی آموزشی الهیات، جزوات معتبر آموزشی رشته های الهیات ، پادکست های مرکز الهیات، و اخبار و فروشگاه محصولات طب سنتی اسلامی را در اختیار داوطلبان این رشته قرار دهد. در این مرکز سعی بر این است که بهترین مطالب آموزشی برای عزیزان فراهم گردد

مطالب مرتبط